Thomas Feichtner na Festiwalu Architektury i Budownictwa

14 maj 2018

Gościem specjalnym trzeciej edycji Festiwalu Architektury i Budownictwa będzie Thomas Feichtner, słynny wiedeński projektant. Wygłosi on przemówienie na temat aktualnych trendów w designie ze szczególnym uwzględnieniem miejsca pracy.

Feichtner urodził się w Brazylii, a dorastał w Austrii. Studiował wzornictwo przemysłowe na Uniwersytecie Sztuki i Wzornictwa Przemysłowego w Linz. Projektuje dla międzynarodowych marek takich jak: Swarovski, Laufen, Bene, Adidas, Head, Absolut, Augarten Porzellanmanufaktur, J&L Lobmeyr, Neue Wiener Werkstätten, TON czy Carl Mertens. Realizuje również projekty we współpracy z producentami – Vitrą, Thonetem i FSB.

Jego praca pozycjonowana jest w połowie drogi między przemysłem a rzemiosłem, masową produkcją a unikatowymi produktami. Feichtner uczestniczył w międzynarodowych wystawach w La Triennale di Milano, Międzynarodowym Biennale Designu w Saint Etienne, w Austriackim Forum Kultury w Londynie oraz MAK – Austriackim Muzeum Sztuki Użytkowej/Sztuki Współczesnej w Wiedniu. Dokonania projektanta zostały uhonorowane międzynarodowymi nagrodami za wzornictwo przyznanymi różnym kolekcjom projektowym. Od 2009 do 2014 roku Feichtner był profesorem projektowania produktu w Akademii Sztuk Pięknych i Wzornictwa w Kilonii w Niemczech, a w 2011 roku został uhonorowany austriacką nagrodą państwową za wzornictwo.

Podczas festiwalu Feichtner poprowadzi prezentację zatytułowaną: „Trendy w designie: Praca przyszłości – STUDIO by Thomas Feichtner”.

O festiwalu

Festiwal Architektury i Budownictwa odbędzie się 19 września w PIN-UP Studio przy ul. Nowogrodzkiej 84/86 w Warszawie. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, ale wymagana jest wcześniejsza rejestracja.

Więcej informacji oraz formularz rejestracyjny: link

4. Konferencja Inwestycje na Rynku Nieruchomości Komercyjnych

4. Konferencja Inwestycje na Rynku Nieruchomości Komercyjnych

22 maja 2018,Hotel Intercontinental,Emilii Plater 49, Warszawa
17. Turniej Golfa Eurobuild CEE

17. Turniej Golfa Eurobuild CEE

29 czerwca 2018,First Wasaw Golf & Country Club,Golfowa 44, Rajszew
13. Turniej Tenisa Eurobuild CEE

13. Turniej Tenisa Eurobuild CEE

29 czerwca 2018,Klub Tenisowy Warszawianka,Warszawa
9. Konferencja - Polski Rynek Biurowy - Trendy i Prognozy

9. Konferencja - Polski Rynek Biurowy - Trendy i Prognozy

16.10.2018,Hotel Marriott, al. Jerozolimskie 65/79,Warszawa

Rejestracja

1 bilet
Bilet obejmuje udział w konferencji, dostęp do strefy networkingowo-wystawienniczej i platformy MatchMaker oraz udział w ceremonii wręczenia nagród Eurobuild Awards w Architekturze.

Wstęp na wydarzenie możliwy jest wyłącznie po otrzymaniu od Organizatora potwierdzenia udziału.
Pobierz zamówienie PDF
3. Festiwal Architektury i Budownictwa
ul. Nowogrodzka 84/86, Warszawa
PIN-UP Studio