Thomas Feichtner na Festiwalu Architektury i Budownictwa

14 May 2018

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Gościem specjalnym trzeciej edycji Festiwalu Architektury i Budownictwa będzie Thomas Feichtner, słynny wiedeński projektant. Wygłosi on przemówienie na temat aktualnych trendów w designie ze szczególnym uwzględnieniem miejsca pracy.

Feichtner urodził się w Brazylii, a dorastał w Austrii. Studiował wzornictwo przemysłowe na Uniwersytecie Sztuki i Wzornictwa Przemysłowego w Linz. Projektuje dla międzynarodowych marek takich jak: Swarovski, Laufen, Bene, Adidas, Head, Absolut, Augarten Porzellanmanufaktur, J&L Lobmeyr, Neue Wiener Werkstätten, TON czy Carl Mertens. Realizuje również projekty we współpracy z producentami – Vitrą, Thonetem i FSB.

Jego praca pozycjonowana jest w połowie drogi między przemysłem a rzemiosłem, masową produkcją a unikatowymi produktami. Feichtner uczestniczył w międzynarodowych wystawach w La Triennale di Milano, Międzynarodowym Biennale Designu w Saint Etienne, w Austriackim Forum Kultury w Londynie oraz MAK – Austriackim Muzeum Sztuki Użytkowej/Sztuki Współczesnej w Wiedniu. Dokonania projektanta zostały uhonorowane międzynarodowymi nagrodami za wzornictwo przyznanymi różnym kolekcjom projektowym. Od 2009 do 2014 roku Feichtner był profesorem projektowania produktu w Akademii Sztuk Pięknych i Wzornictwa w Kilonii w Niemczech, a w 2011 roku został uhonorowany austriacką nagrodą państwową za wzornictwo.

Podczas festiwalu Feichtner poprowadzi prezentację zatytułowaną: „Trendy w designie: Praca przyszłości – STUDIO by Thomas Feichtner”.

O festiwalu

Festiwal Architektury i Budownictwa odbędzie się 19 września w PIN-UP Studio przy ul. Nowogrodzkiej 84/86 w Warszawie. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, ale wymagana jest wcześniejsza rejestracja.

Więcej informacji oraz formularz rejestracyjny: link

The 4th Invested Interest - Investment Market Conference

The 4th Invested Interest - Investment Market Conference

22 May 2018,Intercontinental Hotel,Emilii Plater 49, Warsaw
17th Eurobuild CEE Golf Tournament

17th Eurobuild CEE Golf Tournament

29 June 2018,First Warsaw Golf & Country Club,Golfowa 44, Rajszew
The 13th Tennis Tournament Eurobuild CEE

The 13th Tennis Tournament Eurobuild CEE

29 June 2018,Warszawianka Tennis Club,Warsaw
The 9th Conference Office Market For Poland

The 9th Conference Office Market For Poland

16.10.2018,Marriott Hotel, Al. Jerozolimskie 65/79,Warsaw

Registration

1 ticket
The ticket covers participation in the conference, access to exhibition area, on-line meeting system and participation in the Eurobuild Awards in Architecture ceremony.

Admission is possible only after receiving the confirmation from the Organizer.
Free entry
Download order form in .PDF
The 3rd Architecture and Construction Festival
ul. Nowogrodzka 84/86, Warszawa
PIN-UP Studio