Spotkaj się z prezydentem przy Placu Trzech Krzyży

31 sierpień 2016

Podczas Festiwalu Architektury po raz pierwszy zostanie zaprezentowana rynkowi nieruchomości makieta warszawskiego Placu Trzech Krzyży, której fundatorem jest firma Kulczyk Silverstein Properties. W całości ręcznie wykonany, drewniany model wzorowany był na najlepszych makietach takich metropolii jak Londyn czy Paryż.

Z okazji branżowej premiery makiety powstanie specjalna strefa, w której będzie można spotkać się z Jackiem Wojciechowiczem, wiceprezydentem Warszawy i porozmawiać z nim o architekturze i przestrzeni publicznej stolicy.

Na spotkanie zapraszamy od godziny 13:20 do 14:20.

O makiecie
Prace nad projektem trwały niemal pół roku i zaowocowały powstaniem imponującej makiety o wymiarach 2 x 1,5 m. Można na niej obejrzeć wiele charakterystycznych dla centrum Warszawy miejsc, m.in. Plac Trzech Krzyży, Trakt Królewski czy gmachy Giełdy Papierów Wartościowych, Ministerstwa Rozwoju i Muzeum Narodowego. Jej zadaniem jest prezentacja podczas najważniejszych wydarzeń branżowych w Polsce i za granicą unikalnego architektonicznego i urbanistycznego dziedzictwa stolicy oraz potencjału do rozwoju przestrzeni miejskiej i inwestowania w Warszawie.

24. Doroczna Konferencja Rynku Nieruchomości Komercyjnych w Polsce

24. Doroczna Konferencja Rynku Nieruchomości Komercyjnych w Polsce

22 listopada 2018,Hotel Intercontinental,Emilii Plater 49, Warszawa
3. Festiwal Architektury i Budownictwa
ul. Nowogrodzka 84/86, Warszawa
PIN-UP Studio