Kolejne firmy dołączyły do festiwalu

19 czerwiec 2018

Stale powiększa się grono firm wspierających Festiwal Architektury i Budownictwa. Do sponsorów i wystawców dołączyły firmy Concession, Design Express (Vectorworks), ES-System, Trzop Architekci oraz Puczyński.

Firma Concession, która została Brązowym Sponsorem festiwalu, jest jednym z najprężniej działających indywidualnych rozwiązań meblowych w Europie. Oferuje kompleksowe realizacje prac stolarskich – wnętrz galerii handlowych, kin, kawiarni, sklepów oraz wszelkich innych powierzchni usługowych.

Design Express już po raz drugi wspiera festiwal jako Brązowy Sponsor. Firma dostarcza oprogramowanie Vectorworks, które służy jako narzędzie pracy architektom krajobrazu, projektantom wnętrz i ogrodów, architektom kubaturowym i projektantom z branży rozrywkowej.

ES-System to wiodąca polska firma z branży oświetleniowej. Zajmuje się projektowaniem, wdrażaniem i sprzedażą szerokiego asortymentu profesjonalnych rozwiązań oświetleniowych LED dla środowisk architektonicznych, przemysłowych, handlowych i miejskich. Wydarzenie wspiera jako Brązowy Sponsor.

Trzop Architekci, Brązowy Sponsor festiwalu, to pracownia architektoniczna założona przez Bartosza Trzopa. Tworzy ją zespół kilkunastu architektów z wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu powierzchni biurowej i użyteczności publicznej.

Firma Puczyński – mała architektura istnieje od 1978 roku i jest liderem na rynku produkcji małej architektury w Polsce. Podstawową działalnością firmy jest projektowanie oraz produkcja elementów małej architektury. Z działalnością firmy będzie można zapoznać się w strefie wystawienniczej, gdzie będzie miała stoisko.

Swoje produkty i usługi w strefie wystawienniczej zaprezentują również firmy Concession, Design Express (Vectorworks) oraz ES-System.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia strefy!

24. Doroczna Konferencja Rynku Nieruchomości Komercyjnych w Polsce

24. Doroczna Konferencja Rynku Nieruchomości Komercyjnych w Polsce

22 listopada 2018,Hotel Intercontinental,Emilii Plater 49, Warszawa
3. Festiwal Architektury i Budownictwa
ul. Nowogrodzka 84/86, Warszawa
PIN-UP Studio