Garnitury na rowery!

20 lipiec 2017

Garnitury na rowery!

Wszyscy pasjonaci dwóch kółek niech zaznaczą w kalendarzach tę datę – piątek, 8 września! Tego dnia wszyscy weźmiemy udział w wielkim przejeździe rowerowym ulicami Warszawy. Wydarzenie jest inauguracją Festiwalu Architektury, który odbędzie się 20 września.

Wyruszymy z dwóch miejsc, pierwszy punkt startowy zostanie zlokalizowany przed warszawskim biurowcem Crown Point (ul. Prosta 70), który jest siedzibą sponsora projektu, firmy Immofinanz. O drugim miejscu startu poinformujemy już niebawem.

Zbiórka w piątek 8 września o godz. 16:30! Strój biurowy mile widziany, ale nieobowiązkowy!

Obie trasy przejazdu zakończą się na bulwarach nad Wisłą. Odbędzie się tu spotkanie, którego gościem będzie m.in. dyrektor Biura Architektury i Planowania Przestrzennego Urzędu m. st. Warszawy, Marlena Happach – opowie nam ona o planowanych inwestycjach i innych działaniach dotyczących ruchu rowerowego w Warszawie. Następnie, w nieformalnej atmosferze, omówimy wnioski i spostrzeżenia z przejazdu.

Aby wziąć udział w przejeździe, nie trzeba mieć własnego roweru – w punktach startowych będą czekały jednoślady zapewnione przez sponsora, firmę Immofinanz.

Chętnych prosimy o zarejestrowanie się poprzez stronę Festiwalu Architektury: http://architecture.eurobuildconferences.com/

W przygotowaniach wspiera nas także partner projektu, Stowarzyszenie Zielone Mazowsze.

Serdecznie zapraszamy!

24. Doroczna Konferencja Rynku Nieruchomości Komercyjnych w Polsce

24. Doroczna Konferencja Rynku Nieruchomości Komercyjnych w Polsce

22 listopada 2018,Hotel Intercontinental,Emilii Plater 49, Warszawa
3. Festiwal Architektury i Budownictwa
ul. Nowogrodzka 84/86, Warszawa
PIN-UP Studio